Loading
Co zjeść na Ruczaju?

Co zjeść na Ruczaju?

Dużo moich przyjaciół wypytuje mnie o to, które knajpy zaleciłbym im, jeśli planowaliby skosztować coś smacznego w Krakowie na Ruczaju. Wynika to z świetnej wiedzy o tym rejonie, jaka rozwinęła się w czasach studiów na Akademi Medycznej. Miło jest mi odpowiadać na tego rodzaju zagadnienie, aczkolwiek mimo wszystko zechciałem przygotować ten tekst, żeby przedstawić cenne wiadomości tyczących się knajp na Ruczaju, jakie warto jest przetestować. Żyję w przekonaniu, iż zerkać będą na mojego bloga nie jedynie najbliżsi przyjaciele, ale też inni użytkownicy internetu. Omówmy więc szczegóły.

Pho Hanoi

Pho Hanoi to restauracja z daniami wietnamskimi znajdująca się na Ruczaju w Krakowie. Skosztować tam ma się szansę dużo oryginalnych potraw, które zawsze są świeżutkie. Ich koszt nie jest straszny, a atmosfera jest miła. Warto przetestować.
Strona www: http://www.phohanoiruczaj.pl/
Telefon: 517 988 534

Green frog

Na tej liście chciałem dać pierogarnię, to z powodu tego, że sam jestem ogromnym zwolennikiem pierogów. Jeśli chodzi o ten typ restauracji, to chcę zaprezentować Wam pierogarnię Green Frog, w jakiej zamówić da się sporo rozmaitych pierogów o wyjkowo porządnym smaku.
Strona www: http://www.pierogiruczaj.pl/
Telefon: 668 371 432

Restauracja Siódme Niebo

Gdy marzysz, aby dotrzeć do restauracji, w której poczujesz się wygodnie, to musiałbyś sprawdzić to miejsce, zdecydowanie. Właśnie tu przygotowywane są świetne dania, które spożyć ma się sposobność w samotności, ze swoją drugą połówką lub z całą rodziną. Doskonały klimat, profesjonalna załoga. Z czystem sumieniem polecam.
Strona www: http://restauracja-siodme-niebo.pl/
Telefon: 12 315 34 64

Pizzeria Rewolucja

Wielbiciele jedzenia włoskiego, a szczególnie znakomitej pizzy powinni zainteresować się pizzerią Rewolucja, jaka oferuje bardzo dobrą pizzę na miejscu, jak i z dostawą do domów i firm na Ruczaju. Wystarczy zerknąć do ich menu, by pojąć, iż w menu dają dużo smacznych pizz.
Strona www: https://www.pizzeriarewolucja.pl/informacje/pizza-ruczaj-krakow
Telefon: 885 686 676

Ufam, iż ta porada będzie dla Was przydatna i zawsze będziecie jej używać. Dopisujcie również namiary szanowane przez Was jadłodajnie na Ruczaju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *