Loading
Smakosz w Bydgoszczy

Smakosz w Bydgoszczy

Często zastanawiamy się, co można robić z obcymi ludźmi. Planujesz pierwszą randkę, ale nie wiesz jak spędzić czas? Gdzie pójść? Co i gdzie zjeść? A może można się dobrze bawić i zjeść w tym samym czasie?

Pewnie, że można! Wspólne gotowanie to dobra odpowiedź na te wszystkie pytania. Nie krępuj się, zrób pizzę w Bydgoszczy! Smaczne włoskie jedzenie, takie jak z https://www.pizzadalmacja.pl, to zawsze pewniak! Wszyscy lubią makarony czy pizze, więc twoja przyszła/niedoszła druga połowa będzie zachwycona twoją kreatywnością!

Przepis na pizzę możesz znaleźć w książce kucharskiej, możesz zapytać mamy albo babci lub jeszcze prościej – poszukać go w internecie, gdzie roi się od dobrych porad. Ciasto to tylko trzy składniki: mąka, olej i drożdże! Chwilę wyrobić gołymi rękoma, odstawić do wyrośnięcia i gotowe. Absolutnie każdy jest w stanie zrobić je w domu.

Na wierzch możesz położyć swoje ulubione dodatki: szynkę, pieczarki, cebulę… a może warto zaszaleć i dodać karczochy, boczek i pomidorki koktajlowe? Niektórzy przygotowują pizzę z fasolą, kukurydzą i parówkami. Wszystko zależy od gustu i upodobań.

Możesz też pozwolić twojej randce wybrać składniki. To całkiem niezły sposób żeby poznać drugą osobę i nawiązać niejedną rozmowę. Jeżeli skończą się tematy, to zawsze możesz zapytać, dlaczego ktoś kładzie na pizzę rukolę.

Możesz też zaryzykować i spróbować użyć na swoim placku afrodyzjaków, takich jak na przykład szparagi, czy ostrygi. Nigdy nie wiadomo jak potoczy się wieczór. Ekstra wsparcie jest zawsze mile widziane. W końcu to randka a nie zakon! Postaraj się!

Do pizzy możesz przygotować lekką włoską sałatkę z mozzarellą, kupić dobre wino i przepis na wspaniały wieczór już gotowy. To w stu procentach niepowtarzalna randka.

Wspólnie przygotowywanie posiłku na pewno pozwoli przełamać pierwsze lody i zbliżyć się do siebie. To dobra okazja, żeby poznać się lepiej. Troszkę wysiłku i gotowanie może zamienić się we wspaniałą, romantyczną zabawę. Pamiętaj, że czasem nawet warto się pobrudzić! Chociażby po to by potem się nawzajem wyczyścić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *